GALAXY HOBBY A3 GS-803

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 000,00 zł 3000.00
Cena netto: 2 439,02 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.17
Kod produktu: GS-803

Opis

Gratisy:

przy zakupie tego produktu otrzymasz gratisy o wartości 5% ceny zakupu

wybieraj spośród:

  1. folia DTF Classic A3, rolki 30cm i 60cm

  2. klej DTF Premium

  3. folia flex SEF (wybrane kolory)

  4. folia flock SEF (wybrane kolory)

  5. folia Glitter STAHL'S (wybrane kolory)

  6. farby do sitodruku (wybrane kolory)

  7. flizeliny hafciarskie (wybrane modele)

  8. patyczki do czyszczenia drukarki (wybrane modele)

  9. papier VISION A4/A3 do sublimacji

 

Gratisy nie podlegają zwrotowi ani późniejszej wymianie.

Galaxy Hobby Press A3 GS-803 to nowa prasa w portfolio tego chińskiego producenta. W porównaniu do poprzedzającego ją modelu Hobby Press GS-802 zwiększona została płyta grzewcza do rozmiaru tytułowego A3 (300 x 400 mm), jak również dodano możliwość automatycznego otwierania prasy, przełączenia jej do trybu manualnego za pomocą systemu Ramspin, obsługę szybkiej wymiany blatów dolnych poprzez system Ramlock, jak również wysuwany blat dolny umożliwiający łatwiejsze pozycjonowanie odzieży i transferów.
Wszystkie te zmiany czynią z Hobby Press A3 prasę kompletną, niedrogą, a przy tym niezwykle kompaktową

 

 

Kluczowe cechy:
 

Opatentowany mechanizm RAMSPIN

Prasa wyposażona jest w opracowany i opatentowany przez producenta mechanizm RAMSPIN, który pozwala na zablokowanie działania elektromagnesu prasy i tym samym na przejście z trybu automatycznego otwierania, w tryb manualny.

 Hobby Press 3 GS-803

Innowacyjne rozwiązanie – Wysuwana płyta dolna

Po wysunięciu płyty dolnej zyskujemy duży dystans pomiędzy płytą dolną, a płytą grzewczą. Ta funkcja znacząco poprawia komfort pracy operatora urządzenia oraz umożliwia ergonomiczną i wydajną pracę.
Dzięki wysuwanej płycie więcej widać i łatwiej pozycjonować nadruk na odzieży. Obsługa urządzenia jest możliwa w wygodnej i zdrowej dla kręgosłupa pozycji.

Hobby Press 3 GS-803

Wymienne płyty dolne

Prasa termotransferowa została wyposażona w system szybkiej wymiany płyt dolnych. Możliwość wymiany dolnych płyt jest bardzo istotną cechą umożliwiającą druk na mniejszych przedmiotach, takich jak: koszulki dziecięce, koszulki damskie, rękawki, kieszonki, poszewki i wiele innych. System wymiany płyt nie wymaga użycia narzędzi i jest  prosty w obsłudze. Wymiana płyty trwa jedynie 5 sek. Zaletą pras termotransfrowych Galaxy jest niewygórowana cena wymiennych płyt.

Hobby Press 3 GS-803

Automatyczne otwieranie


Prasa automatycznie się otwiera po upływie zadanego jej czasu. Potężny elektromagnes umożliwia ustawienie solidnego docisku bez ryzyka przerwania procesu suszenia przed wyznaczonym czasem.

 Hobby Press 3 GS-803

Duża przestrzeń pod dolną płytą

Prasy galaxy wyróżnia dbałość o szczegóły mające praktyczne zastosowanie. Przestrzeń pod dolną płytą została specjalnie zaprojektowana, w taki sposób, aby przy maksymalnie sztywnej ramie zapewnić jak największe podcięcie pod dolną płytą. Taka konstrukcja zapewnia możliwość podwinięcia odzieży pod dolną płytą, funkcja ta jest niezwykle przydatna  przy pracy z odzieżą damską, dziecięcą i modową, oraz niezbędna funkcja w technologiach, w których istnieje ryzyko migracji nadruku na tylną część garderoby.

 

Dolna płyta wykonana z aluminium i wolna gąbka silikonowa

Dolne płyty prasy zostały wykonane z aluminium co gwarantuje niezawodność oraz brak problemów z korozją. Cechę tą powinni szczególnie docenić właściciele drukarek DTG, ponieważ to właśnie w tej technologii korozja jest „kilerem” pras termotransferowych. Prasy Galaxy są wolne od tego problemu przez zastosowanie aluminium.
W prasach Galaxy zastosowano proste i równocześnie genialne rozwiązanie, które nazywamy „wolna gąbka silikonowa”. Jest to odpowiedź na problem dobrze znany wszystkim operatorom i właścicielom pras termotransferowych – problem zużytych płyt dolnych. W przypadku pras Galaxy regeneracja płyty dolnej polega na wymianie gąbki silikonowej. Gąbka nie jest przyklejona do dolnej płyty, więc wystarczy zdjąć ją i wymienić na nową.

 

Przycisk „Fast Open”

Prasa termotransferowa Galaxy jest wyposażona w przycisk „fast open”. Funkcja szybkiego otwierania służy do zwolnienia elektromagnesu w dowolnym momencie, dzięki temu możemy bezpiecznie otworzyć prasę zawsze kiedy jest taka potrzeba.

craft press machine

 

 

Intuicyjne Sterowanie

Prasa termotransferowa została wyposażona w przyjazny panel sterowania. Na panelu sterowania ustawiamy dowolny czas albo temperaturę w zaledwie 2 krokach, co trwa kilka sekund. Duży wyświetlacz LCD pozwala z łatwością skontrolować ustawiony czas i temperaturę.

 


 

Dane techniczne:

 Nazwa Hobby Press A3
 Model GS-803
 Wymiary płyty grzewczej
30 x 40 cm)
 Moc 1400 W
 Funkcja wymiennych płyt dolnych Tak
Wysuwany blat dolny Tak
 Funkcja otwierania na bok Nie
 Funkcja pomiaru siły docisku Tak
 Funkcja automatycznego otwierania Tak
 Dostępne rozmiary wymiennych płyt dolnych 10,16 x 10,16 cm
15,24 x 25,4 cm
20,32 x 25,4 cm
15,24 x 50,8 cm
27,94 x 38,1 cm
 Napięcie zasilania 220 V
 Zakres temperatury 80 - 221 °C
 Zakres czasu 0 - 999 sekund
 Wymiary opakowania 66*37*42cm
 Waga 31 kg 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl