Hafciarka Brother VR

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 16 680,00 zł 16680.00
Cena netto: 13 560,98 zł
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: VR

Opis

 Zobacz ulotkę     Poznaj zalety hafciarki Brother VR

 

Czytaj więcej

 

Nowa maszyna Brother VR do haftowania, pikowania i quiltingu umożliwia wyhaftowanie pojedynczą igłą jeden z wbudowanych w pamięć maszyny 305 wzorów i zdobienie za pomocą 20 różnorodnych czcionek do. Jednak w odróżnieniu od innych porównywalnych hafciarek, Brother VR jest również maszyną do haftowania z wolnej ręki, dzięki czemu każdy wykonany w ten sposób haft będzie nie tylko niepowtarzalny, ale również nieograniczony przez rozmiar tamborka.

Fan(k)i pikowania i quiltingu pokochają VR-kę za możliwości które oferuje. Po założeniu osłony igły, tamborka i stołu do haftowania maszyna przekształca się w narzędzie idealne. Sterując prędkością za pomocą pedała obie ręce mogą komfortowo kontrolować ruch materiału dzięki obecności długiego wolnego ramienia.

Prędkość haftowania może być regulowana w zakresie od 70 do 1000 ściegów na minutę. Kontrola prędkości jest bardzo łatwa do opanowania przy odrobinie wprawy, ale dla jeszcze wygodniejszej pracy za pomocą ekranu dotykowego można ustawić minimalną i maksymalną prędkość kontrolera nożnego.

Możesz haftować różnorodne przedmioty używając dedykowanych akcesoriów do hafciarki. Za pomocą specjalnych przyrządów VR wyhaftuje czapki w obrębie pola 130 x 60 mm, buty, oraz pasy i taśmy. Przydatny przy haftowaniu kocy, kołder i innych ciężkich przedmiotów będzie dołączany blat, odciążający silniki osiowe maszyny.


Wskaźnik LED - Dla precyzyjnego pozycjonowania haftu wskaźnik LED pokazuje, gdzie dokładnie wkłuje się igła. Ponadto wskaźnik laserowy zastosowany w modelu VR jest o wiele jaśniejszy niż te w poprzednich modelach. Po założeniu zestawu do haftowania z wolnej ręki wskaźnik LED sprawia, że praca jest łatwiejsza i dokładniejsza.Oprogramowanie hafciarki przynosi kilka przydatnych innowacji:

Automatyczne sortowanie kolorów - Jeśli zduplikujesz projekty by je obrócić, stworzyć odbicie lustrzane, czy symetryczną ramkę, to zamiast ustawiać kolory dla każdego obiektu z osobna możesz pogrupować kolory razem co zmniejszy liczbę cięć i zmian kolorów, redukując przy tym efektywnie czas haftowania. Dla przykładu bez sortowania kolorem w trzykrotnie zduplikowanym, dość skomplikowanym wzorze nastąpiło 48 zmian koloru i czas haftowania wyniósł 118 minut. Przy sortowaniu kolorów liczba ta zmniejszyła się do 12 zmian koloru, a czas zredukowano aż do 48 minut.

Tekst wielowierszowy - możesz ustawić i haftować wiele linii tekstu w jednym projekcie haftu. Dodatkowo usprawniono edycję tekstu. Teraz poszczególne litery w słowie można edytować, zmieniać ich rozmiar, kolorować lub przenosić.

 
VR ma zestawie 6 tamborków do haftowania:

  • 200 x 200 mm
  • 100 x 100 mm
  • 70X41mm ("S")
  • 50x50mm ("S")
  • 44 x 38 mm ("S")
  • 33 x 75 mm ("S")

Tamborki "S" są używane do wyhaftowania maleńkich, trudno dostępnych obszarów, a dzięki obecności długiego i wąskiego wolnego ramienia w modelu VR haftowanie bezpośrednio na kieszeni lub rękawie to pestka.


Specyfikacja techniczna:

 

Pole haftu 200 x 200 mm
Prędkość pracy 1000 ściegów/min
Ekran Dotykowy, kolorowy, 7”
USB Tak
Funkcja kamery Wskaźnik LED
Wolne ramię Tak
Język MENU Polski
Metalowy bębenek Tak
Ilość igieł 1
Automatyczne nawlekanie nici Tak

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl