Hafciarka Brother VR

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena brutto: 22 438,89 zł 22438.89
Cena netto: 18 243,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: VR

Opis

 Zobacz ulotkę     Poznaj zalety hafciarki Brother VR

Czytaj więcej

 

 

Hafciarka Brother VR

Główną zaletą maszyn hafciarskich Brother jest renoma producenta. Japońska firma Brother gwarantuje najwyższą jakość, bezawaryjność, trwałość oraz dostępność części zamiennych nawet długi czas po ukończeniu produkcji danego modelu maszyny.

Nowa maszyna Brother VR do haftowania, pikowania i quiltingu umożliwia wyhaftowanie pojedynczą igłą jeden z wbudowanych w pamięć maszyny 305 wzorów i zdobienie za pomocą 20 różnorodnych czcionek do. Jednak w odróżnieniu od innych porównywalnych hafciarek, Brother VR jest również maszyną do haftowania z wolnej ręki, dzięki czemu każdy wykonany w ten sposób haft będzie nie tylko niepowtarzalny, ale również nieograniczony przez rozmiar tamborka.

Fan(k)i pikowania i quiltingu pokochają VR-kę za możliwości które oferuje. Po założeniu osłony igły, tamborka i stołu do haftowania maszyna przekształca się w narzędzie idealne. Sterując prędkością za pomocą pedała obie ręce mogą komfortowo kontrolować ruch materiału dzięki obecności długiego wolnego ramienia.

Prędkość haftowania może być regulowana w zakresie od 70 do 1000 ściegów na minutę. Kontrola prędkości jest bardzo łatwa do opanowania przy odrobinie wprawy, ale dla jeszcze wygodniejszej pracy za pomocą ekranu dotykowego można ustawić minimalną i maksymalną prędkość kontrolera nożnego.

Można haftować różnorodne przedmioty używając dedykowanych akcesoriów do hafciarki. Za pomocą specjalnych przyrządów VR wyhaftuje czapki w obrębie pola 130 x 60 mm, buty, oraz pasy i taśmy. Przydatny przy haftowaniu kocy, kołder i innych ciężkich przedmiotów będzie dołączany blat, odciążający silniki osiowe maszyny.


Wskaźnik LED - dla precyzyjnego pozycjonowania haftu wskaźnik LED pokazuje, gdzie dokładnie wkłuje się igła. Ponadto wskaźnik laserowy zastosowany w modelu VR jest o wiele jaśniejszy niż te w poprzednich modelach. Po założeniu zestawu do haftowania z wolnej ręki wskaźnik LED sprawia, że praca jest łatwiejsza i dokładniejsza. 

Automatyczne sortowanie kolorów - jeśli zduplikujesz projekty by je obrócić, stworzyć odbicie lustrzane, czy symetryczną ramkę, to zamiast ustawiać kolory dla każdego obiektu z osobna możesz pogrupować kolory razem co zmniejszy liczbę cięć i zmian kolorów, redukując przy tym efektywnie czas haftowania. Dla przykładu bez sortowania kolorem w trzykrotnie zduplikowanym, dość skomplikowanym wzorze nastąpiło 48 zmian koloru i czas haftowania wyniósł 118 minut. Przy sortowaniu kolorów liczba ta zmniejszyła się do 12 zmian koloru, a czas zredukowano aż do 48 minut.

Tekst wielowierszowy - możesz ustawić i haftować wiele linii tekstu w jednym projekcie haftu. Dodatkowo usprawniono edycję tekstu. Teraz poszczególne litery w słowie można edytować, zmieniać ich rozmiar, kolorować lub przenosić.


W zestawie 6 tamborków do haftowania:

  • 200 x 200 mm
  • 100 x 100 mm
  • 70 x 41 mm ("S")
  • 50 x 50 mm ("S")
  • 44 x 38 mm ("S")
  • 33 x 75 mm ("S")

Tamborki "S" są używane do wyhaftowania maleńkich, trudno dostępnych obszarów, a dzięki obecności długiego i wąskiego wolnego ramienia w modelu VR haftowanie bezpośrednio na kieszeni lub rękawie to pestka.


Specyfikacja techniczna: 

 Pole haftu 200 x 200 mm
 Prędkość pracy 1000 ściegów/min
 Ekran Dotykowy, kolorowy, 7”
 USB Tak
 Pozycjonowanie haftu laser punktowy
 Wolne ramię Tak
 Język MENU Polski
 Metalowy bębenek Tak
 Ilość igieł 1
 Automatyczne nawlekanie nici Tak

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl