Happy HCS3-1201-30

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena brutto: 48 621,90 zł 48621.90
Cena netto: 39 530,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: HCS3_1201_30

Opis

 

Przed dokonaniem przedpłaty prosimy o potwierdzenie dostępności z obsługą sklepu.

  Instrukcja obsługi

Maszyna umożliwia haftowanie 12 kolorami, z prędkością do 1000 wkłuć na minutę, w obrębie pola haftu o wielkości maksymalnej 28,5 x 29 cm.

Szczególnie polecamy ją wszystkim firmom szukającym łatwej w eksploatacji, uniwersalnej i niezawodnej hafciarki jednogłowicowej. Prostota użytkowania w połączeniu z mnogością dostępnego dodatkowego oprzyrządowania czynią z niej świetną propozycję zarówno dla przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć swoją działalność o haft komputerowy, jak i małych zakładów szwalniczych, czy pracowni hafciarskich.

Najważniejsze zalety: 

 • 12 igieł
 • prędkość maks. 1000 ściegów/min
 • pole haftu dla tamborków płaskich 290x290mm
 • nawijacz nici bębenkowej w komplecie
 • automatyczne cięcie nici
 • wbudowany laser krzyżowy
 • WIFI - możliwość bezpośredniej komunikacji
 • haftowanie czapek bejsbolówek (opcja)
 • hafciarka może pracować samodzielnie lub w sieci połączona z innymi maszynami HAPPY
 • posiada porty USB i LAN do komunikacji z komputerem
 • wyposażona w ekran dotykowy LCD
 • w zestawie tamborki: 2xØ150 mm i 2x320x320 mm

Najważniejszą cechą wyróżniającą nowy model jest przebudowana głowica maszyny. Teraz każda igielnica posiada swoją niezależną stopkę. Co niezwykle ważne rozwiązania napędzające stopkę zostały zaimplementowane z wyższego modelu HCD3, co pozytywnie wpłynęło na ich sztywność, i ogólną kulturę pracy.

W efekcie zastosowania nowej głowicy również droga prowadzenia nici uległa usprawnieniu. Duże szpule nici jest przy tym teraz zdecydowanie łatwiej rozstawić na stojaku, dzięki jego nowej konstrukcji.

Przeprowadzone przez nas testy wskazują przy tym na zwiększenie przeciętnej prędkości pracy o około 10% względem poprzednika, szczególnie w przypadku szerokich ściegów satynowych.

Nowością dostępną w modelu HCS3 jest obecność centralnego lasera krzyżowego. Zdecydowanie ułatwia on ustawienie położenia haftu, zwłaszcza jego właściwego kąta. Szczególnie poczatkujący hafciarze docenią jego obecność, ze względu na zmniejszenie ilości odpadów produkcyjnych oraz ogromne ułatwienie pracy.

W modelu HCS3 pomniejszono również wolne ramię, dzięki czemu łatwiejsze będzie upinanie rękawków i nogawek. Co ważne odległość od dziurki płytki ściegowej do krawędzi ramienia uległa znacznemu zmniejszeniu co pozwala na haftowanie bliżej krawędzi daszka czapki, czy podeszwy buta.

Korpus hafciarki posiada wzmocnioną metalową konstrukcję, co minimalizuje wpływ wibracji na działanie podzespołów maszyny, tym samym przedłużając jej bezawaryjną pracę. Wpływa to również na siłę i precyzję wkłucia igieł, a tym samym na jakość wykonywanych haftów.

W maszynie zastosowano bezszczotkowy silnik elektryczny, sterowany falownikiem – rozwiązanie mające zastosowanie wyłącznie w maszynach przemysłowych z najwyższej półki. Tak skonstruowany układ napędowy maszyny jest praktycznie niezniszczalny.

Obsługa maszyny jest intuicyjna dzięki zastosowaniu 7-calowego dotykowego ekranu i instynktownego interfejsu użytkownika. Jest to niezwykle pomocne w przypadkach zerwania nici w trakcie haftowania i precyzyjnego powrotu do miejsca ostatniego wkłucia. Ułatwia to znacząco również korektę wzoru w przypadku jego niewłaściwego zaprojektowania.

Wszystkie dotychczasowe tamborkI i akcesoria Happy (*dostępne dla HCS2) są kompatybilne z nowym modelem.

Maszyna Happy została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Japonii, przez co cechuje się niespotykaną dbałością wykonania. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie hafciarki przez wieloletni okres jej użytkowania.

Na maszynę udzielamy 12 miesięcy, ograniczonej gwarancji, z możliwością jej przedłużenia. Zapewniamy najwyższy standard obsługi klienta  w celu szybkiej realizacji zleceń przez naszych serwisantów. Serwisem i gwarancją objęte jest całe terytorium Polski

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl