Klej tymczasowy ODIF 305

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,00 zł 29.00
Cena netto: 23,58 zł
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: ODIF_305

Opis

Ogólna informacja o wszystkich klejach hafciarskich Odif

Klej hafciarski Odif nie wsiąka w materiał i tworzy na jego powierzchni warstwę klejącą. Jeżeli spryskamy klejem flizelinę, następnie przykleimy do flizeliny materiał i oderwiemy materiał, to klej pozostanie na flizelinie nie brudząc materiału. Klej utrzymuje swoje właściwości klejące przez ograniczony czas: od 15 min do 2 godzin w zależności od typu kleju.
Firma Odif przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa użytkowników. Kleje Odif nie zawierają substancji niebezpiecznych i są bezwonne. Kleje stosuje się w dwóch sytuacjach:

  1. Do haftowania aplikacji - klej mocuje aplikację do materiału podłoża, dzięki czemu nie dochodzi do przesunięcia aplikacji podczas operacji przyszywania aplikacji.
  2. Do haftowania bez tamborka - są przypadki, gdy zapięcie materiału w tamborku jest niemożliwe na przykład: haft na małych elementach, haft na mankietach czy kołnierzykach. W tym przypadku haftowany element przyklejamy bezpośrednio do flizeliny upiętej w tamborku.

Szczegółowa informacja o kleju Odif 305

Klej Odif 305 charakteryzuje się słabą siłą klejenia i krótkim czasie działania. Klej traci swoje właściwości klejące po 15 minutach. W hafciarstwie zaleca się stosowanie kleju 305 do delikatnych materiałów i wtedy gdy istotny jest krótki czas działania kleju. Klej 305 świetnie nadaje się do szablonów krawieckich.

Siła klejenia w skali od 1 do 10 5
Zapach w skali od 1 do 10 2
Zastosowanie haftowanie
Odległość od pryskanej powierzchni 10 cm
Czas trzymania kleju 15 minut
Pojemność 500 ml
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl