Ploter SUMMA Cut D140

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19 065,00 zł 19065.00
Cena netto: 15 500,00 zł
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: D140

Opis

Profesjonalny ploter tnący SUMMA Cut D140

Ploter D140 jest sztandarowym modelem z głowicą pasywną z oferty Summa, o optymalnej szerokości cięcia 140 cm. Dzięki swojej wydajności cięcia i zarazem przystępnej cenie jest jednym z najczęściej kupowanych ploterów tnących. Specjalnie stworzone nowoczesne algorytmy sprawiają, że ploter wycina precyzyjnie, a opatentowana przez markę Summa technologia OPTICUT kompensuje wpływ zużycia noża na jakość cięcia. Dzięki systemowi OPOS X ploter doskonale nadaje się do wycinania różnego rodzaju naklejek, to inteligentne oprogramowanie odczytuje układ współrzędnych i zmienia ustawienia cięcia, nawet przy niedokładnie załadowanych mediach. Przyśpieszenie noża sięga 3G, a nacisk noża można ustawić aż do 400g. Ploter cechuje duża prędkość cięcia do 1131 mm/s.

Inżynierowie z Summa zadbali, aby ploter wyposażony był w oprogramowanie, dzięki któremu obsługa staje się jeszcze bardziej intuicyjna, a co najważniejsze oprogramowanie jest kompatybilne z systemem Windows i Mac (WinPlot i Summa Cutter Control dla Windows i MacSign Cut dla Mac). 

 

 

Duży i łatwy w obsłudze wyświetlacz pozwala szybko zmienić ustawienia, takie jak prędkość czy tryb cięcia i zlecić wykonanie cięcia testowego. Dodatkowym ułatwieniem jest menu w języku polskim.

     
  Perfekcyjna i szybka głowica tnąca cechuje się niezwykłą precyzją i trwałością. Dzięki ulepszonemu systemowi noży Drag Knife można uzyskać najlepszą realną jakość cięcia, a opatentowany system prowadzenia MicroSprocket zapewnia jego wzorową powtarzalność.
     
  System obsługi mediów w rolce i arkuszy w standardzie, pozwala szybko załadować, a potem ciąć nawet najgrubsze folie. Zintegrowane rolki i uchwyty mocno trzymają media, nawet przy cięciu na najwyższych obrotach. Dzięki opatentowanemu systemowi pomiaru folii, ploter daje możliwość zoptymalizowania ułożenia detali na folii.
     
 

System OPOS X jest najszybszym, najdokładniejszym i najłatwiejszym w obsłudze systemem pozycjonowania na rynku. Bez problemu wycina nadrukowane elementy po konturze na standardowych materiałach ale również na różnego rodzaju laminatach, materiałach odblaskowych czy holograficznych. 

 

Technologia Drag Kife

Inżynierowie Summa udoskonalili popularną technologię noża obrotowego. Aby nóż mógł swobodnie zmienić pozycję w uchwycie, musi na narożnikach wykonać manewr przeciągania. W ploterach Summa ten ruch został znacznie zoptymalizowany, tak aby uzyskać najlepszą możliwą jakość cięcia narożników. 

 

Ruch obrotowy noża przy narożnikach:

1. Nóż przestaje ciąć tuż przed wejściem w kąt.

2. Ostrze obraca się w uchwycie pod żądanym katem.

3. Nóż kontynuuje cięcie narożnika.

 

 

Dane techniczne:

 Nazwa SUMMA
 Model D140
 Min. szerokość mediów
70 mm
 Max. szerokość mediów 670 mm
 Max. szerokość cięcia 1400 mm
 Max. prędkość cięcia
1131 mm/s
 Max. przyspieszenie
3G
 Nacisk noża 0 - 400 gram
 Powtarzalność +/– 0,11 mm do 8 m
 Rozdzielczość mechaniczna 0,0127 mm
 Rozdzielczość adresowana 0,1 mm, 0,025 mm (do wyboru)
 Rodzaje folii Zwykłe folie samoprzylepne, fluorescencyjne, odblaskowe, do piaskowania
 Interfejsy USB, RS-232
 Bufor pamięci 16 MB
 Wymiary (Sz. x Gł. x W)  
 Podstawa i kosz
W zestawie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl