O nas

Jesteśmy polską firmą, która od 1990r. zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych technologii zdobienia odzieży.

W naszej ofercie mamy same mocne atuty:

  • hafciarki przemysłowe japońskiej firmy Happy, polecane do dużych produkcji
  • profesjonalne hafciarki Brother, polecane do personalizacji
  • drukarki do odzieży i tkanin oparte na technologii cyfrowej dtg
  • innowacyjną technologię wypalania matryc sitodrukowych RISO
  • amerykańskie steamery Jiffy
  • dodatkowe oprzyrządowanie niezbędne do zdobienia tekstyliów, jak termoprasy, plotery tnące, folie, nici, fizeliny, kleje i software – specjalistyczne oprogramowanie hafciarskie PE Design, Wilcom, Ethos...

Hafty i nadruki są naszą pasją, a najnowsze technologie zdobienia odzieży uprawiamy na co dzień w testowych produkcjach - w odpowiedzi na konkretne potrzeby Klienta. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy stale rozwijają swoje kwalifikacje, aby służyć pomocą, wsparciem i sprawnym serwisem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych pozostałych serwisów internetowych:

www.embsystems.com.pl – strona informacyjna o technologii haftu i druku 

 

www.modanaszycie.pl – sklep dla hobbystów z domowymi maszynami do szycia i haftu oraz innymi akcesoriami do użytku domowego

 

www.maszynybrother.pl – polska strona producenta japońskich maszyn do szycia i haftu oraz ploterów tnący firmy Brother

www.drukarkidokoszulek.pl - strona poświęcona drukarkom DTG marki Brother.

Zapraszamy do współpracy!

   
   
 

 

Jesteśmy ECO!

 

Nasza wizja marki przekłada się na budowanie świadomości konsumenckiej. Zaczęliśmy od stworzenia ekologicznych zasad kultury organizacji.

Dbamy o środowisko i pracujemy nad zmianą przyzwyczajeń. Do pakowania używamy papierowych kartonów (często z recyklingu), ograniczamy zużycie folii. Segregujemy odpady, dbamy o należytą utylizację naszych elektrośmieci. Do nadruków wykorzystujemy atestowane, ekologiczne atramenty.

Sprzedajemy produkty, które przy dobrym traktowaniu są w stanie przetrwać długie lata. Prowadzimy serwis i naprawę maszyn, kierujemy się zasadą „spróbuj naprawić zanim kupisz nowe”. Wspieramy warsztaty szycia, na których powstają m.in. torby wielokrotnego użytku, dzięki którym można ograniczyć ilość zaśmiecających środowisko plastikowych reklamówek.

Świadomość, że sprzedajemy sprawdzone produkty, wpływa na nasze dobre i długofalowe relacje z klientami oszczędzając jednocześnie ich czas i pieniądze. Każdego dnia nasi pracownicy ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji zakupowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl