Oliwiarka precyzyjna

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 36,00 zł 36.00
Cena netto: 29,27 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 69FB-812E3

Opis

Oliwiarka precyzyjna

  • umożliwia dostęp do trudno dostępnych miejsc
  • precyzyjnie podaje optymalną ilość oleju
  • wysoka jakość wykonania
  • szczelna obudowa

Oliwiarka precyzyjna, to przyrząd do precyzyjnego dozowania oleju. Każde naciśnięcie przycisku powoduje uwolnienie dokładnie jednej kropli oleju. Długa i wąska końcówka ułatwia podanie oleju w trudno dostępne miejsca. Szczelna obudowa, kompaktowe rozmiary ( długość 143 mm ) oraz stalowy klips umożliwiają wygodne noszenie oliwiarki przy sobie, bez ryzyka pobrudzenia ubrania.

Jakość przyrządu jest na najwyższym poziomie zarówna pod względem jakości wykonania jak i jakości użytych materiałów. Korpus oliwiarki został wykonany z aluminium, igła podawcza to stal nierdzewna a zawór olejowy jest z mosiądzu. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia bezawaryjność, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałość.

 

Oliwiarka precyzyjna przydaje się szczególnie wtedy, gdy przedawkowanie oleju może doprowadzić do uszkodzenia elementów nieodpornych na olej. Typowy przykład to tworzywa sztuczne, które często nie są odporne na oleje mineralne. Inny przykład to elektronika, która zalana olejem może ulec uszkodzeniu.

Oliwiarka precyzyjna, to przede wszystkim doskonałe narzędzie pracy dla wszystkich profesjonalistów, którzy na co dzień konserwują lub naprawiają różnego rodzaju mechanizmy. Wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjny wygląd powoduje, że oliwiarka precyzyjna to także świetna propozycja na prezent dla każdego mężczyzny.

Zastosowanie oliwiarki precyzyjnej w konserwacji maszyn do szycia i hafciarek:

Każdy użytkownik maszyny do szycia powinien regularnie oliwić igielnicę oraz chwytacz. Oliwienie tych elementów jest problematyczne ze względu na trudny dostęp oraz ze względu na niebezpieczeństwo poplamienia szytego materiału. Oliwiarka precyzyjna rozwiązuje oba te problemy, ponieważ wąska końcówka dotrze do każdego zakątka, a dzięki mechanizmowi precyzyjnego dozowania możliwe jest podanie właściwej ilości oleju. Zalecamy, aby igielnicę oliwić raz w tygodniu jedną kroplą oleju, natomiast chwytacz codziennie trzema kroplami oleju.

Uwaga! Chwytacz smarujemy tylko w tych maszynach, które mają metalowy bębenek. Maszyny domowe wyposażone w bębenek plastikowy nie wymagają smarowania chwytacza.

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl